Kontakta oss

Vill du förbättra er e-handel?  Vi hjälper till, hör av er till oss - 031-75 71 200 eller sales@3bits.se.

VD

Stefan Winterlén VD

stefan.winterlen@3bits.se

Ola Linde Lösningsarkitekt, Vice VD

ola.linde@3bits.se
Marcus Sohlberg

Marcus Sohlberg Affärsutvecklare e-handel, Gruppchef

marcus.sohlberg@3bits.se
Mia Larsson

Mia Larsson Affärsutvecklare e-handel, Gruppchef

mia.larsson@3bits.se
Niklas Larsson

Niklas Larsson Affärsutvecklare e-handel, Gruppchef

niklas.larsson@3bits.se

Peter Andersson Affärsutvecklare e-handel, Gruppchef

peter.andersson@3bits.se

Peter Söderbaum Affärsutvecklare e-handel, Gruppchef

peter.soderbaum@3bits.se
Yann Hervy

Yann Hervy Affärsutvecklare e-handel, Gruppchef

yann.hervy@3bits.se

Marknad

Sofia Winterlén Marknadsansvarig

sofia.winterlen@3bits.se

Support

Öppettider: vardagar 8 - 17

Supporttelefon: 031-75 71 200

Supportmail: support@3bits.se

Eric Jensen

Eric Jensen Support / Test

eric.jensen@3bits.se
Erik Rosell

Erik Rosell Support / Test, Sajtanalytiker

erik.rosell@3bits.se
Patrik Kimfors

Patrik Kimfors Support / Test

patrik.kimfors@3bits.se
Staffan Jansson

Staffan Jansson Support / Test

staffan.jansson@3bits.se
Thien Vo

Thien Vo Support / Test

thien.vo@3bits.se

Kontaktformulär

*
*
*