22 mars 2016

Tack till alla på D-Congress

D-Congress

Tack till alla på D-Congress på Svenska Mässan 10 mars. Vi hade en inspirerande dag tillsammans med befintliga kunder, partners och nya kontakter.

Ett stort tack till ett välordnat event Svensk Digital Handel, och vi säger grattis till Simon Gustafsson på Apptus som vann 3bits e-handelsquiz och fick extrapoäng med sin hole-in-one.

Vi ser redan fram emot D-Congress 9 mars 2017. Om du inte hade möjlighet att träffa oss på eventet är det bara att skicka ett mail till sales@3bits.se och boka in ett möte.

Nyfiken på vad vi kan bygga åt er?

Vi visar hur AI-driven utveckling fungerar. Vi går från idé till en fungerande prototyp av något ni faktiskt behöver på kort tid. Ni får en tydlig bild av lösningens potential, tekniska förutsättningar och nästa steg innan ni investerar i ett större projekt.